Jsme tři kamarádi Větvánci. Žijeme v lese za Vaší mateřskou školou. Když budete mít štěstí, najdete nás. Rádi Vám poradíme.

1. Půjdete od školky směrem k lesu. Asi 10 m před závorou (je tam značka Zákaz vjezdu) odbočíte vpravo. Budete pokračovat rovně cca 30 m. Uvidíte krmítko na stromě a pod ním na Vás budu čekat.
  2. Pokračujte dál po cestě. Dojdete na rozcestí, kde po levé straně budou klády. Vy se dáte vpravo a hned po cca 5 m uvidíte po levé straně větší pařez. Tam na Vás bude čekat můj kamarád.
  3. Pokračujte rovně dolů směrem k poli. Na konci lesa po levé straně uvidíte ohniště s posezením (trochu pod kopcem). Tam hledejte našeho posledního kamaráda.

Hodně štěstí při hledání. Neberte si nás domů, naopak, přidejte k nám další Vámi vyrobené Větvánky.