INFORMACE PRO ROK 2020/2021

Vítáme zde současné i nové rodiče našich dětí 🙂 Máme pro Vás několik důležitých informací.

• Před příchodem do třídy si dětí umyjí v ruce.
  • Prosíme všechny rodiče, aby dítě mělo v šatně: roušku v igelitovém sáčku, převlečení na ven, náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko) Z hygienických důvodů není přijatelné, aby v oblečení od písku děti chodily do třídy.
  • Do MŠ se nesmí nosit žádné hračky ani plyšáci (plyšáky na spaní půjčíme v MŠ).
  • Do odvolání se nesmí nosit žádné sladkosti, ovoce atd… při svátcích a narozeninách.
  • Pokud bude mít vaše dítě infekční onemocnění typu kašel, rýma  v nepřiměřené míře, budeme žádat potvrzení od lékaře (vztahuje se i na rýmu alergickou).
  • A jako každý rok budeme vybírat 300 korun na divadla, eko programy a další školní akce – platí se u paní Pokorné.

Kdyby Vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit buď na telefonní číslo: 724 393 252 nebo na mail: 2trida@mstynec.cz.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VÁS V ÚTERÝ 1.9. 2020

Vaše paní učitelky „Lištičky“ 🙂