Vážení rodiče,

provoz mateřské školy bude od pondělí  2.11. 2020 opět ve všech třídách.

Rodiče dětí, které byly v karanténě, prokáží ráno při příchodu do MŠ negativní test (SMS). Děti, které nebyly ze závažného zdravotního důvodu testované a měly karanténu prodlouženou od 21.10. do 31.10. , mohou do mateřské školy nastoupit až ve čtvrtek 5.11.2020, musí být ale ÚPLNĚ ZDRAVÉ!!!

Znovu žádám rodiče, kteří mají možnost nechat si děti v této složité situaci doma, aby tak učinili. Snížíme tím riziko šíření nákazy, ochráníme zaměstnance mateřské školy a zároveň i sebe a své blízké. Povinní předškoláci od nás dostanou lehké úkoly k domácímu procvičování a pracovní listy, které jsou schopni vypracovat sami.

V tuto chvíli, kdy je situace v našem okrese velmi špatná, chci především chránit zdraví svých zaměstnanců a dětí a zajistit provoz mateřské školy na co nejdelší dobu. Pokud budou zaměstnanci mateřské školy nemocní nebo v karanténě, budu nucena omezovat provoz, tak jako dosud.

S pozdravem a přáním hezkých zdravých dnů

Eva Toušová