Co je potřeba vědět než přivedete svoje dítě do školky?

Začíná nám nový školní a kromě nových dětí k nám přichází i řada změn, které je potřeba znát, než se všichni sejdeme ve staré i když trochu vylepšené třídě kapříků.

1. Ve školce jsou zvýšená hygienická pravidla a důsledně budeme dbát na jejich dodržování a prosíme všechny o spolupráci i mimo školku.
  • Po příchodu do mateřské školy je potřeba se převléknout do pohodlného oblečení do třídy ( v budlíku musí mít náhradní oblečení pro případ nehody, nejen spodní prádlo, ale např.         tričko, tepláky. Druhé oblečení, do kterého se děti převléknou na ven. Z hygienických důvodů není přijatelné, aby v oblečení od písku děti sedaly na koberec.
  • Po převlečení, rozloučení s rodiči a přivítání ve třídě si děti musí umýt ruce
  • Do MŠ se nenosí žádné hračky z domova
  • Po prázdninách už děti nenosí na pití lahve, hrnečky mají ve třídě.
  • Do odvolání se nenosí žádné potraviny ( bonbony, ovoce,. . . ) k příležitosti dětských oslav.

2. Vše ostatní a podstatné se dozvíte na informativní schůzce v naší třídě, která se koná 9.9. 2020 od 16.30. hodin. Schůzka se letos díky mnohým změnám koná pro všechny rodiče        dětí z naší třídy, nejen pro rodiče nově nastupujících. Případné dotazy a nápady si připravte na tento den, rádi je s vámi probereme.

3.Obracíme se na Vás s žádostí o spolupráci. Vzhledem k tomu, že mezi zaměstnanci ve školce převládá něžné pohlaví s menší fyzickou zdatností. Potřebujeme přidat ruku k dílu a vykopat díru. Naše MŠ se zapojila do projektu jedlá zahrada a máme v plánu zahradu osázet jedlými keři. Zahrada se bude osazovat 10.9.2020, do té doby je potřeba díry vykopat.

Prosíme tatínky, kteří mají sílu a chuť k dílu, ať se nahlásí na třídě u paní učitelek.

Děkujeme Markéta, Sandra, Eliška